Wkładki przeciwbólowe

Wkładki przeciwbólowe przeznaczone są dla osób cierpiących na dolegliwości bólowe o obszarze stóp. Cechą wyróżniającą ten rodzaj wkładek są miękkie wstawki amortyzujące o różnych kształtach, dobieranych odpowiednio do lokalizacji miejsc bolesnych.

Nie musisz cierpieć, chodząc w klasycznym obuwiu. Jeśli każdy krok to tortura lub pod koniec dnia odczuwasz dyskomfort, wybierz wkładki uśmierzające ból indywidualnie dopasowane do budowy Twoich stóp. W Footlab, laboratorium diagnostyki stóp, specjaliści zbadają Twoje stopy i zaprojektują przeciwbólowe wkładki do codziennego oraz eleganckiego obuwia.

Wkładki przeciwbólowe przeznaczone są dla osób cierpiących na dolegliwości bólowe w obszarze stóp. Cechą wyróżniającą ten rodzaj wkładek są miękkie wstawki amortyzujące o różnych kształtach, dobieranych odpowiednio do lokalizacji miejsc bolesnych.

Jeśli zamówisz wkładki uśmierzające ból, możesz włożyć je do swoich ulubionych butów. Dzięki nim nie musisz rezygnować z noszenia eleganckich pantofli albo obuwia sportowego na rzecz butów ortopedycznych!

Przykładem wkładek o zastosowaniu przeciwbólowym jest wkładka Aposoft ze specjalnie dobranym kształtem miękkiej wstawki, stosowana w przypadku zapalenia rozcięgna podeszwowego. Wkładki przeciwbólowe przynoszą ulgę przy wielu dolegliwościach, takich jak: ostroga piętowa, haluksy, bolesność trzeszczek, bolesność śródstopia i inne.

Wkładki przeciwbólowe

Detorsion/duży obszar odciążenia

Wkładki przeciwbólowe

Forefoot/odciążenie przodostopia

Wkładki przeciwbólowe

Aposoft/odciążenie obszaru bólu

Jak zamówić wkładki uśmierzające ból?

Odwiedź gabinet Footlab we Wrocławiu lub w Lublinie. To tutaj wykonujemy przeciwbólowe wkładki do butów na indywidualne zamówienie klienta. Wizyta wiąże się z wykonywaniem komputerowego badania stóp oraz badania lekarskiego. Konsultacja lekarza specjalisty jest szczególnie ważna w przypadku wkładek przeciwbólowych, ponieważ dane z pomiaru komputerowego są uzupełniane informacjami lekarza o miejscach szczególnie bolesnych, charakterze i możliwych przyczynach bólu. Są to ważne informacje dla projektanta, który  dzięki temu może dobrać optymalne parametry wkładek.

Następnie specjalista, przy pomocy zaawansowanego programu, projektuje wkładki, które doskonale amortyzują stopy i chronią wrażliwe miejsca przed nadmiernym uciskiem oraz otarciami. Zapobiega w ten sposób przemęczeniu stóp i bólom.

Regularne noszenie wkładek, zwłaszcza podczas dłuższych spacerów czy w pracy, przynosi ulgę w bólu, który pojawia się przy różnych schorzeniach stóp. Wkładki pozwalają prawidłowo rozłożyć nacisk stóp na podłoże oraz odciążają wybrany obszar stopy, który powoduje dyskomfort przy chodzeniu.

Na podstawie gotowego projektu sterowane komputerowo maszyny wycinają wkładki z oddychających, trwałych i bardzo elastycznych materiałów, które po złożeniu i sklejeniu stają się wygodną wkładką przeciwbólową.

Wkładki uśmierzające ból są mogą być używane przez kilka lat i pasują do różnych modeli butów, wystarczy więc tylko je przełożyć, jeśli zmieniasz typ obuwia. Wkładek uśmierzających ból nie należy nikomu pożyczać, są bowiem przygotowane z myślą o konkretnej stopie.

Jeśli wreszcie chcesz cieszyć się spacerami albo spędzać czas w pracy bez uczucia przeszywającego bólu stóp, zamów indywidualne wkładki w laboratoriach Footlab!