Ikonka

Buty zdrowotne i profilaktyczne

Zapraszamy na profesjonalne badanie, dzięki któremu powstają buty zdrowotne, idealnie wyprofilowane do każdej stopy. Współpracujemy z liderem w dziedzinie diagnostyki, projektowania i produkcji wkładek oraz butów (w technologii komputerowo sterowanego frezowania 3D).

Oferujemy buty i wkładki dopasowane do indywidualnych potrzeb, łagodzące dolegliwości, korygujące wady postawy. Buty profilaktyczne, z odpowiednio dobranymi wkładkami, zapewniają stopom komfort na co dzień, łagodzą ból oraz zapobiegają takim schorzeniom jak płaskostopie.

Buty profilaktyczne idealnie dopasowane do Twojej stopy

Idealne dopasowanie wkładek i butów do potrzeb stopy musi być poprzedzone specjalistycznym badaniem. Stosujemy metodę komputerowych pomiarów stopy. Dzięki temu uzyskujemy najdokładniejsze odwzorowanie kształtu stopy. Badamy także nacisk jej poszczególnych części na podłoże, zarówno statycznie, jak i w ruchu. Obraz stopy w czasie chodzenia daje komplet informacji na temat rozkładu wagi i nacisku na podłoże.

Bierzemy również pod uwagę to, że każda stopa jest inna, również u tego samego pacjenta. Dlatego projektujemy indywidualnie dopasowane wkładki oddzielnie dla lewej i prawej stopy. Tylko w ten sposób możemy zdefiniować potrzeby konkretnych obszarów stopy i stworzyć wkładki o optymalnym kształcie, grubości, twardości, z odpowiednio sprężystego materiału.

Dokładne badanie, przy pomocy oprogramowania pedoffice®, jest podstawą projektu i produkcji indywidualnych wkładek ortopedycznych, wspierających leczenie wad postawy, łagodzących dolegliwości bólowe, dla stóp wrażliwych. Dzięki wkładkom robionym na zamówienie oraz butom o cechach dobranych do potrzeb pacjenta powstają buty profilaktyczne dla dzieci i dorosłych.

Buty Dr Orto 871D005

Wygodne obuwie zdrowotne - doskonałe rozwiązanie dla stóp wrażliwych

Buty zdrowotne przeznaczone są dla stóp wrażliwych. Sprawdzą się doskonale w przypadku stopy cukrzycowej, reumatoidalnego zapalenia stawów, zaawansowanych haluksów i wielu innych dolegliwości. Wykonane są z materiałów zdrowotnych w technologii bezszwowej. Uzupełnione o indywidualne wkładki ortopedyczne łączą wygodę i doskonałe właściwości terapeutyczne.

Nasze wygodne buty zdrowotne są dostępne w różnych rozmiarach i tęgości, aby każda osoba mogła znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Wyprofilowane podeszwy wykonane w technologii medycznej zapewniają najwyższy komfort chodzenia i pomagają w zapewnieniu cyrkulacji powietrza w okolicach stopy. Na wyjątkowe okazje oferujemy także eleganckie buty zdrowotne, które nie tylko sprawdzą się jako codzienne obuwie zdrowotne, ale na każdą okazję.

Dr Orto – 871D005

półbuty damskie/brązowe

Dr Orto – 871D004

półbuty damskie/czarne

Dr Orto – 871M006

półbuty męskie/popielaty

Dr Orto – 871M004

półbuty męskie/czarne

Dr Orto – 036D008

Półbuty damskie/brązowe

Dr Orto – 036D005

Półbuty damskie/Beżowe

Dr Orto – 036D007

Półbuty damskie/czarne

Dr Orto – 036D006

Półbuty damskie/czarne

Dr Orto-131M002

Półbuty męskie/beżowe

Dr Orto – 131M003

półbuty męskie/czarne

Dr Orto – 131M004

Półbuty męskie/czarne

Dr Orto – 131M005

Półbuty męskie/brązowe

Dr Orto – 986D003

Trzewiki damskie/czarne

Dr Orto – 986M003

Trzewiki męskie/czarne

Dr Orto – 987D002

Trzewiki damskie/czarne

Dr Orto – 987M002

trzewiki męskie/czarne

Buty wyprofilowane pod Twoją stopę

Buty komfortowe przeznaczone są dla stóp wrażliwych. Sprawdzą się doskonale w przypadku stopy cukrzycowej, reumatoidalnego zapalenia stawów, zaawansowanych haluksów i wielu innych dolegliwości. Wykonane są z elastycznego materiału w technologii bezszwowej. Uzupełnione o indywidualne wkładki ortopedyczne łączą wygodę i doskonałe właściwości terapeutyczne.

Dokładne badanie każdej stopy pozwala na zaprojektowanie (za pomocą programu Pedcad Insole Designer®) idealnych wkładek. Męskie i damskie buty komfortowe z naszymi wkładkami ortopedycznymi zapewnią optymalne wsparcie, ochronę i terapeutyczne działanie. Komfortowe buty to także wygoda podczas codziennych aktywności.

Indywidualnie zaprojektowane wkładki uwzględniają potrzeby stopy, dopasowują kształt, wielkość, materiał, rodzaj wyściółki. Zastosowanie precyzyjnie sterowanej frezarki 3D to gwarancja dokładności i najwyższej jakości wykonania.

W gabinetach we Wrocławiu i Lubinie dopasujemy idealne męskie obuwie profilaktyczne, zdrowotne buty damskie dla dorosłych, a także buty profilaktyczne dla dzieci. Są szczególnie zalecane w profilaktyce i korygowaniu płaskostopia oraz wad postawy.

Buty zdrowotne damskie i męskie Dr Orto

Komfortowe obuwie zdrowotne to najlepsze, co może się przydarzyć stopom wrażliwym, z wadami anatomicznymi, po urazach. Obuwie takie sprawdzi się również u osób z haluksami, stopą cukrzycową i reumatoidalnym zapaleniem stawów (RZS).

Nasza bogata oferta sklepu ortopedycznego obejmuje wygodne buty damskie i męskie. Doktor Orto, specjalistyczny producent obuwia zdrowotnego, zapewnia najwyższą jakość oraz szeroki wybór modeli, które spełnią odpowiednie potrzeby każdej osoby.

Każda para butów zdrowotnych zapewnia stopom komfort, relaksuje, ma właściwości terapeutyczne. Precyzyjnie wyprofilowane, wkładki ortopedyczne, umieszczone w butach komfortowych, zapewniają idealne dopasowanie do konkretnych potrzeb oraz problemów. Ulgę przynosi także zastosowanie odpowiednich materiałów – piankowych, elastycznych, w sposób bezbolesny dopasowujących się nawet do znacznych deformacji stóp. Osoby o stopach wrażliwych docenią również wykorzystywany przy produkcji sprężysty system PU, który chroni przed mikrourazami.

W butach zdrowotnych minimalizujemy elementy łączeń, przeszyć, co znacznie podnosi komfort ich użytkowania. Bardzo istotna jest także konstrukcja obuwia. Męskie i damskie buty zdrowotne dla dorosłych są np. zapinane na rzepy, dzięki czemu można je łatwo i wygodnie rozpiąć w celu założenia na stopę.

Wybierz coś dla siebie spośród asortymentu zdrowotnych butów damskich i męskich. W sklepie medycznym kupisz półbuty na każdą okazję. Nasze specjalistyczne obuwie zdrowotne polecamy szczególnie osobom z różnymi schorzeniami kończyn dolnych, które chcą zapewnić sobie codzienny komfort i ulgę w bólu.