Ikonka

Wkładki stabilizujące do butów

Wkładki stabilizujące wykonane z wysokiej jakości pianki Pedsoft 2 z antybakteryjną, oddychającą wyściółką Pedup. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu zapewniają nie tylko wygodę podczas chodzenia, ale pełnią jednocześnie funkcję profilaktyczną, utrzymując prawidłowe ustawienie anatomiczne Państwa stóp.

Jak przebiega dopasowanie wkładek stabilizujących stopy w naszym laboratorium? Podstawą jest komputerowe badanie, które pozwala uzyskać bardzo dokładny i szczegółowy obraz kształtu stopy oraz nacisku jej poszczególnych partii na podłoże.

Następnie doświadczony lekarz specjalista przeprowadza wywiad z pacjentem, sprawdza postawę, chód, miejsca bolesne i na tej podstawie precyzyjne określa, które obszary wymagają dodatkowej korekcji, aby wkładki utrzymywały stopy we właściwej pozycji. W ten sposób możemy zaprojektować dla Państwa idealnie dopasowane wkładki ortopedyczne – o odpowiedniej twardości, grubości i sprężystości materiału.

Wykonywane przez nas wkładki stabilizujące powstają z najlepszych oraz najtrwalszych materiałów, przez co posłużą Państwu długi czas, zapewniając stopom idealne podparcie oraz pełen komfort podczas chodzenia.

Wkładki stabilizujące

Wkładki stabilizujące są wyprofilowane zarówno w obszarze przodostopia, śródstopia (pelota, łuk przyśrodkowy i łuk boczny) oraz w obszarze pięty. Kształt i wysokość łuków jest odpowiednio dobrana, aby zapewnić utrzymanie stóp we właściwej pozycji.

Wkładki stabilizujące

Pedsoft 2/wysoka stabilność i wygoda

Wkładki stabilizujące

pedsoft 2/wysoka stabilność i wygoda

Wkładki stabilizujące

pedsoft 2/wysoka stabilność i wygoda

Dlaczego warto kupić wkładki stabilizujące na zamówienie?

Nikt z nas nie ma identycznych stóp. I nie mamy na myśli wyłącznie różnicy w rozmiarach czy szerokości stopy. Różne schorzenia, deformacje powodujące koślawienie butów czy po prostu budowa stóp powodują, że rzadko kiedy gotowy produkt, jaki można kupić w sklepie medycznym, w pełni odpowie na nasze potrzeby.

Dlatego też wkładki stabilizujące do butów wykonane na indywidualne zamówienie, zaprojektowane i skrojone dokładnie na miarę, będą najlepszym wyborem, jeżeli zależy nam na wygodzie podczas chodzenia oraz zdrowiu naszych stóp.

Prawidłowe ustawienie stóp podczas chodzenia ma wpływ nie tylko na komfort, ale przede wszystkim na zdrowie nóg, a nawet kręgosłupa. Dotyczy to zwłaszcza osób, które między innymi ze względu na rodzaj wykonywanej pracy muszą stać lub chodzić przez wiele godzin dziennie. W takiej sytuacji wygodne, idealnie wyprofilowane wkładki do butów są niezbędne.

Dlatego to tak istotne, by zadbać o nasze stopy, dzięki którym każdego dnia pokonujemy wiele kilometrów i możemy prowadzić aktywny tryb życia. Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami i umówienia na wizytę u naszych specjalistów z laboratorium FOOTLAB. To najlepsza inwestycja w zdrowie stóp!