Ikonka

Cienkie wkładki do butów

Wkładki ultracienkie przeznaczone są do eleganckich butów wizytowych.  Aby zapewnić jak największą wygodę używania obuwia, w przedniej i tylnej części wkładka ma zaledwie 1,5 mm grubości. Funkcję korekcyjną pełni środkowa część wkładki.

Nie rezygnuj z wygody, kiedy używasz pantofli na wiosnę i lato. Ultracienkie wkładki do butów poprawiają komfort noszenia eleganckich modeli obuwia, także tych na obcasie! Dzięki nim stopa będzie odpowiednio podparta i chroniona przed odciskami oraz bolesnymi otarciami. Cienkie wkładki do butów możesz zamówić po badaniu stóp i dopasowaniu ich do Twoich zdrowotnych potrzeb.

damskie biznesowe

Wkładki do eleganckich butów

Wkładki ultracienkie występują w wersji damskiej i męskiej. Wkładki przeznaczone do butów na obcasie dodatkowo nie mają zapiętka.

Czółenka, szpilki, kaczuszki? Męskie buty wizytowe? Takie obuwie wygląda efektownie i jest często wymagane w pracy. Odczuwasz dyskomfort podczas chodzenia w tego typu butach? Stwierdzono u Ciebie wady w budowie stóp? A może cierpisz na dolegliwości bólowe wieczorami, po intensywnie spędzonym dniu?

Bardzo cienkie wkładki do butów wykonywane na indywidualne zamówienie przyniosą ulgę, skorygują sposób stawiania stóp podczas chodzenia i pomogą utrzymywać prawidłową postawę ciała!

Te wyjątkowe wkładki do butów przeznaczone są do eleganckich butów wizytowych. W przedniej i tylnej części wkładki mają tylko 1,5 mm grubości, a funkcję korekcyjną pełni środkowa część wkładki. Są cienkie i dyskretne, nie zajmują dużo miejsca w butach. Modele przeznaczone do butów na obcasie nie mają zapiętka. Wkładki ultracienkie można zamówić w wersji damskiej i męskiej.

Polecamy także przeciwbólowe wkładki do butów, które przyniosą ulgę w różnego rodzaju schorzeniach stóp.

Wkładki ultracienkie

ultracienka/do butów wizytowych

Wkładki ultracienkie

ultra cienkie/do butów wizytowych

Stworzymy dla Ciebie cienkie wkładki do swojego obuwia

Żeby faktycznie docenić walory wkładek do obuwia, należy kupić takie, które są dopasowane do stóp. Tylko wkładki ortopedyczne wykonane na indywidualne zamówienie, po uprzednim komputerowym badaniu stóp, faktycznie podpierają stopy, korygują ich wady i zapobiegają pogłębianiu się problemów z chodzeniem.

Ultracienkie wkładki do eleganckich butów możesz zamówić i odebrać w naszych gabinetach we Wrocławiu oraz w Lublinie. Na miejscu czekają specjaliści obsługujący zaawansowany sprzęt komputerowy, którego zadaniem jest zobrazować wygląd stóp i stworzyć projekt wkładek.

Wkładki są wykonywane z wykorzystaniem certyfikowanych materiałów, za pomocą frezarek CNC. Dlatego są tworzone zgodnie z potrzebami konkretnej osoby, a wydawane wyłącznie po uprzednim zmierzeniu i sprawdzeniu, czy na pewno pasują.