Ikonka

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Laboratorium Diagnostyki Stóp FOOTLAB powstało poprzez wydzielenie z wrocławskiego Centrum Medycyny i Rehabilitacji VILLA MEDICA działalności związanej z komputerowym badaniem stóp. Dzięki utworzeniu nowej firmy możemy w pełni poświęcić się wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, umożliwiających zaspokojenie jak najszerszego spektrum potrzeb naszych klientów. Nawiązanie współpracy z niemiecką firmą Pedcad Foot Technology GmbH, jednym z europejskich liderów w projektowaniu i produkcji spersonalizowanych wkładek i klapek ortopedycznych, pozwala nam zaoferować ponad sto różnych modeli w pełni dostosowanych do Państwa wymagań.

Do wytwarzania naszych produktów wykorzystujemy certyfikowane materiały o najwyższych współczynnikach amortyzacji, korekcji oraz atrakcyjnym wzornictwie.

Tak szeroka oferta pozwala nam, jako jedynej firmie w Polsce, zapewnić ciągłość komfortu Państwa stopom zarówno podczas przebywania w domu, w pracy, na urlopie jak również podczas uprawiania różnych dyscyplin sportowych.

Specjalizujemy się w leczeniu wielu przewlekłych, uciążliwych schorzeń: ostroga piętowa, paluch koślawy, paluch sztywny, płaskopstopie poprzeczne i podłużne, stopa wydrążona, bolesne modzele, choroba i nerwiak Mortona, tendinopatia ścięgna Achillesa i rozcięgna podeszwowego, chondromalacje kolan, stopa cukrzycowa, stopa reumatoidalna i dna moczanowa.

Posiadamy również specjalne wkładki przeznaczone dla dzieci.

Nasze nowatorskie produkty poprzez zapewnienie optymalnej korekcji stóp wpływają jednocześnie w istotny sposób na poprawę biomechaniki miednicy i kończyn dolnych dając gwarancję pozbycia się dolegliwości bólowych kręgosłupa, bioder, kolan i stóp.

Nasze motto:
Stopy masz tylko jedne na całe życie!
Dbaj o nie, bo są fundamentem naszego ciała!

ZAUFAJ NASZYM SPECJALISTOM

Od 2011 roku zajmujemy się komputerową diagnostyką stóp, poprzednio w Centrum Rehabilitacji Villa Medica, a obecnie w Laboratorium Diagnostyki Stóp FOOTLAB. Stale doskonalimy nasze umiejętności, wprowadzamy nowe produkty i rozwiązania technologiczne. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu usług w dziedzinie diagnostyki stóp oraz doboru spersonalizowanych wkładek i klapek ortopedycznych.

lekarz rehabilitacji medycznej

JACEK SĘDZIK

mgr inż. elektronik

Dariusz Petrykowski

Anna Hotowy