Ikonka

Indywidualne wkładki ortopedyczne Wrocław

Gabinet Footlab 1
ul. Boguszowska 61a,
54-046 Wrocław

Rejestracja czynna od 8:00 do 20:00
609 531 652
71 351 28 45

Gabinet Footlab Wrocław mieści się na parterze w Centrum Medycyny i Rehabilitacji Villa Medica.  Z tyłu budynku znajduje się duży, wygodny parking. Przed wizytą zapraszamy do rejestracji na I piętrze (można skorzystać z windy).

Gabinet Footlab we Wrocławiu

Laboratorium Diagnostyki Stóp FOOTLAB to innowacyjne centrum zajmujące się kompleksową opieką nad zdrowiem stóp, zlokalizowane w malowniczym Wrocławiu. Nasze usługi obejmują nie tylko leczenie, ale również profilaktykę oraz edukację dotyczącą prawidłowej pielęgnacji stóp, niezależnie od wieku.

Oferujemy indywidualne wkładki ortopedyczne wykonane na zamówienie. Niezależnie od problemów ze stopami, nasz doświadczony zespół przeprowadza diagnozę i terapię, kładąc nacisk na profesjonalne podejście fizjoterapeutyczne. Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami, co gwarantuje najwyższy standard usług ortopodologicznych.

Nasz gabinet zlokalizowany jest na parterze Centrum Medycyny i Rehabilitacji Villa Medica przy ul. Boguszowskiej 61a we Wrocławiu. Przed wizytą zapraszamy do rejestracji na I piętrze, a dla wygody zapewniamy również duży parking z tyłu budynku.

Komputerowe badanie stóp Wrocław

W naszym Laboratorium Diagnostyki Stóp FOOTLAB wykorzystujemy najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne, aby zapewnić kompleksowe badanie i diagnostykę stóp. Wykonać możemy m.in dokładną analizę struktury i funkcji stóp.

Dzięki specjalistycznym urządzeniom i oprogramowaniu komputerowemu, nasz wykwalifikowany zespół specjalistów może dokładnie zarejestrować i ocenić wszelkie anomalie czy dysfunkcje w budowie i funkcjonowaniu stóp. To wszechstronne podejście umożliwia identyfikację wszelkich nieprawidłowości u osób dorosłych, osób starszych, jak i dzieci.

Współpraca z naszym zespołem umożliwia pacjentom korygowanie wad stóp i zapobieganie schorzeniom układu ruchu. Nasze komputerowe badanie stóp nie tylko służy celom diagnostycznym, ale również prewencyjnym, umożliwiając świadome dbanie o zdrowie stóp i kręgosłupa.

Indywidualne wkładki ortopedyczne wykonane na zamówienie

W FOOTLAB doskonale rozumiemy, że każda stopa jest niepowtarzalna, dlatego oferujemy profesjonalne wkładki ortopedyczne wykonane na indywidualne zamówienie. Korygują one wady postawy zarówno wrodzone i nabyte oraz biomechanikę chodu.

Proces dostosowywania wkładek ortopedycznych rozpoczyna się od precyzyjnej diagnostyki, która odbywa się przy użyciu zaawansowanych technologii, takich jak skanery 2D i platformy podobarometryczne. Diagnostyka komputerowa jest uzupełniana o badanie lekarskie, dostarczające dodatkowych informacji: o występowaniu i natężeniu dolegliwości bólowych, wadach postawy, stopniu skoliozy, rzeczywistych i pozornych skrótach kończyn, przebytych zabiegach operacyjnych, itp. Dzięki temu uzyskujemy kompleksowy obraz struktury stóp i ich funkcji, co pozwala nam zapewnić najwyższą jakość naszych wkładek. Dopasowują się one do anatomicznych kształtów stóp pacjenta, zapewniając maksymalny komfort.

Zapraszamy wszystkich pacjentów do skorzystania z naszych usług. W FOOTLAB nie tylko korygujemy wady stóp, takie jak koślawość, szpotawość, płaskostopie czy ostroga piętowa, ale również stawiamy na odpowiednio dobrane rozwiązania, dostosowane do ich unikalnych potrzeb.

Nasze wkładki ortopedyczne wykonane na zamówienie nie tylko pomagają w korygowaniu wad stóp, ale także zapewniają efektywną amortyzację, chroniąc stawy przed nadmiernym obciążeniem, a także niwelują bóle kręgosłupa. Zapraszamy serdecznie!