Sandały ortopedyczne

Naszym celem jest zapewnienie najlepszego zaopatrzenia ortopedycznego w każdych warunkach, również w okresie letnim. W odpowiedzi na to wyzwanie firma Pedcad stworzyła markę Valinos® – modne i stylowe sandały, łączące w sobie funkcje wypełniane przez obuwie ortopedyczne i indywidualne wkładki ortopedyczne.
Każda para Valinosów jest modelowana i projektowana na podstawie Twoich indywidualnych danych pomiarowych i dlatego jest idealnie dopasowana do Twoich potrzeb. Dzięki najnowocześniejszej technologii frezowania CNC, certyfikowanym materiałom oraz dużemu nakładowi pracy ręcznej powstaje trwały i elegancki produkt o najwyższej jakości, który jest projektowany i wykonywany w Niemczech.

 

 

Indywidualne sandały ortopedyczne dostępne są w dwóch wariantach – klasyczne ze skórzanymi paskami oraz sandały typu trail, przeznaczone do długich wędrówek. Pełny asortyment sandałów Valinos® dostępny jest na stronie: https://www.valinos.de. Możecie Państwo również zaprojektować swoje własne, niepowtarzalne sandały, wybierając i dowolnie zestawiając ulubione kolory.

Noomaraa

Sandały/Trail

Orkney

Sandały/Advanced midsole

Othoni

Sandały/Basic